چرا گاهی وقتا نمیای پی وی من، یه فحشی بدی یا دو کلمه بنویسی فقط. نمیگم چرا حالمو نمی پرسی همین که فقط بدونم این رابطه یک طرفه نیست. همین که روم بشه دو کلوم باهات حرف بزنم چیزی بپرسم که فکر نکنم اضافه ام. البته که هستم. الان که از هم دوریم فکر میکنم من واسه تو وجود ندارم اصلا. آخه تو که نمی دونی چه حالی ام! نمی دونی که این حس شوخی نیست. شدی تموم زندگی من! صبح که پا میشم اولین فکرم تویی شب که می خوابم آخرین فکر تو. نمی دونی یه روزایی وقتی کاری می کردی که فکر می کردم اصلا برات مهم نیستم، دنیام تعطیل میشد. خونه که می رسیدم می رفتم یه گوشه و پتو رو سرم می کشیدم نه چیزی میگفتم نه چیزی می خوردم که کسی نفه چقد داغونم که نبینه انگار دنیا به آخر رسیده واسه من. اما هر کار می کردم بازم نمی تونستم جلوی این غمو بگیرم. اما باز فرداش که می دیدمت دوباره قلبم جون می گرفت همیشه بهت امید داشتم هنوزم دارم

برای زندگی نمی ,فکر ,همین ,تو ,دونی ,فقط ,نمی دونی ,که می ,نه چیزی ,همین که ,که فکرمنبع

سال به آخر رسید...

نیرویی که زندگی شما را تغییر میدهد!

چگونه علاقه های خود را تغییر دهیم؟

دلتنگی، فقط همین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دراگیتور irani blog baser شیپور داراب ارتودنسی | متخصص ارتودنسی nawrte ساخت استخر | تجهیزات استخر‎ ارزان سرا Alireza.cj پرسش مهر